את המרזבים נראה בבתים רבים, והם צמודים אל הגגות הגבוהים. תפקידם העיקרי של המרזבים הוא לנקז את המים, המצטברים על הגג, ולכן נראה זרימה רבה של מים מהם, לרוב, בימים גשומים, או מיד לאחר מכן. תודות למרזבים נמנעת הצטברות של מים על הגג, שעוברים דרכם, ישירות אל הקרקע או אל הגינה עצמה. הצטברות של מים בגג יכולה לגרום לעובש, לרטיבות ואפילו לקריסת הגג במקרים חמורים, מה שהופך אותם להכרחיים בכל מקום ודורש מהם גם להיות איכותיים.

אילו יתרונות מציעים מרזבים מאלומיניום

יש סוגים רבים מאד של מרזבים, כאשר אלה, העשויים אלומיניום הם בין הפופולאריים ביותר. התאמה של מרזב את המבנה נעשית תוך התייחסות לאופיו של המבנה עצמו, לתנאי השטח וגם המקום וכן למטרות שאותן רוצים להשיג. כיום נחשבים מרזבים מאלומיניום לאיכותיים ברשימה, ובאופן כללי אלומיניום עצמו הוא חומר גלם מועדף מאד בענף הבנייה. אפשר למצוא את האלומיניום בחלונות, בתריסים, בפרופילים וכמובן במרזבים וליהנות ממענה למשך שנים ארוכות ופתרון בהתאמה מלאה.

אחד היתרונות הבולטים של מרזבים מאלומיניום הוא חומר הגלם שמהם הם עשויים, כאמור. האלומיניום ידוע כחומר גלם חזק ועמיד, כזה שאיננו מחליד. מעבר לכך, וזהו יתרון משמעותי נוסף, התקנתם מהירה ונוחה, תודות ליכולת לעבד אותם בקלות יחסית במקום שבו היא נדרשת. מרזבים מאלומיניום מתמודדים בהצלחה עם תנאי מזג אוויר לא פשוטים, הם עמידים בפני מים, רוחות ולכן יהיו נפלאים גם במקומות בהם כמות המשקעים גבוהה יחסית. יתרון שלישי וחשוב לא פחות הוא העיצוב שלהם. אפשר ליצור מהם עיצובים שונים וגם לצבוע אותם בכל מיני צבעים. המחיר של מרזבים מסוג כזה הוא זול יחסית, כשכאן, במקרה הזה, הזול לשמחתנו איננו בא על חשבון האיכות.

מחפשים קירוי מעוצב, יעיל ואטום לגינה או למרפסת להגנה מפני שמש וגשם? קחו פרגולות אלומיניום

חברת גג חדש קיימת כבר משנת 1997 ומתמחה בהתקנת מרזבים מאלומיניום. יתרונם העיקרי של מרזבי האלומיניום הוא עמידות החומר. התקנתם חייבת להיעשות על כל גג על מנת לנקז את מי הגשמים. בשנים האחרונות נוספו סוגי שונים של מרזבים מעוצבים המבצעים את משימת ניקוז המים ובנוסף מוסיפים לעיצוב חוץ הבית בזכות שלל עיטורים ועיצובים והמראה המושלם שלהם

יתרונות מרזבים מאלומיניום

חומר זה הוא חומר חזק כברזל אך קל פי חמישה מברזל חומר זה אינו מחליד ועמיד לאורך שנים הינו זול יותר מחומרי בנייה מסורתיים כברזל התקנתם מהירה יותר ליעוץ ולהזמנת שירות צלצלו עכשיו 072-3306982