עליית הגג מהווה את החלק הכי לא מנוצל במרבית הבתים הפרטיים בישראל. אנשים לא תמיד משתמשים בחלל הזה, שהוא מעט מוזר ונמוך, ואפילו חם, אך אינם יודעים שבעזרת אנשי המקצוע הנכונים, הם יכולים להפוך אותו למשהו מאוד מיוחד, ובעיקר גם פונקציונאלי.

גגות רעפים מסתירים לרוב עליית גג שהופכת למחסן. עליית הגג היא בשיפוע, כתוצאה מגג הרעפים, והיא נוטה להיות מאובקת, לא מאוכלסת, ומשמשת, בסופו של דבר, כמחסן לכל דבר. בנוסף, חשוב לזכור שהרעפים מייצרים חום די גדול שחודר פנימה, ויוצרים טמפרטורה חמה במיוחד. עם זאת, ניצול חלל גג רעפים למטרות טובות זה בהחלט משהו שיש לשקול.


אפשרויות בלתי נגמרות

האפשרויות העומדות בפנינו בנושא של ניצול חלל גג רעפים הן בלתי נגמרות, ויכולות לספק מספר צרכים. עליות גג יכולות להיות יעילות ולאחסן פריטים שונים וגם רהיטים, מבלי להיות מלוכלכות ומבולגנות.

ניתן לייצר מחסן עם מידוף מסודר, ושידות איכותיות, ולאחסן את הדברים בצורה נקייה ונוחה. עם זאת, זוהי האופציה הקלה, כשבפועל יש אופציות מוצלחות הרבה יותר. אחת האפשרויות המעניינות ביותר היא יצירת חלל אירוח.

לרבים מאתנו שלא אוהבים לארח בסלון, או שמעוניינים בחלל אירוח אינטימי יותר, ניצול עליית הגג לטובת אירוח הוא פתרון מושלם. במקרים כאלה, עליית גג יכולה להיות מתאימה, מפני שהזווית החדה והחלל הנמוך יוצרים משהו מאוד מיוחד, שיכול להוסיף לאווירה ואפילו לסטייל.

לייצר רווח מעליית הגג מבחינת ניצול חלל גג רעפים האופציה של יחידת דיור היא כמובן אופטימלית. האפשרות לקחת את החלל הקטן הזה ולהפוך אותו למשהו רווחי היא קורצת מאוד.

 גם כאשר עליות הגג הן קטנות מאוד, אפשר, בעזרת תכנון וביצוע נכון, לייצר יחידה אינטימית שמתאימה לכמה אנשים. יש יחידות קטנות יותר שמתאימות לילדים, ואף יחידות גדולות ומרווחות יותר, שכוללות גם מקלחת ומטבח, אשר מתאימות לזוגות ואפילו עם ילדים קטנים.


עיצוב מעניין

ש הרבה מאוד אפשרויות הנוגעות לעיצוב של עליית גג, והרבה אנשים פונים לאופציות של עץ. עם זאת, אפשר בהחלט ללכת על ז’אנרים אחרים, בהתאם למבנה הספציפי של עליית הגג.

רעפים הם יפים מאוד כלפי חוץ, וצריך לזכור, שבחלק מהמקרים הם גם חשופים כלפי פנים. הם יוצרים מראה מיוחד ומעניין מאוד, בו אפשר להשתמש כאשר חושבים על ריהוט ועיצוב פנים.

עליית גג שיושבת ללא שום ערך, היא מיותרת ולא מעניקה שום יתרון לאנשים שיכולים להשיג אותו. עם עיצוב נכון של עליית הגג, אפשר לייצר ערך בדמות כסף או אזור נוסף בבית בו אפשר להשתמש למגורים או לאירוח.

מחפשים דרך “להקפיץ” את עליית הגג שלכם ולנצל אותה לטובת הצרכים השונים? הגג החדש בע”מ הוא המקום הנכון לפנות אליו. לקבלת פרטים אודות שירותי החברה, צרו אתנו קשר בטלפון 072-3306982