ארגזי רוח מאלומיניום

ארגזי רוח מאלומיניום עמידים לאורך שנים ואינם דורשים תחזוקה. בנוסף, בגלל תכונותיו של האלומיניום ארגזי הרוח אינם מחלידים ועומדים חזקים ואיתנים כמו ברזל ואף יותר כיוון שהמשקל הסגולי של האלומיניום קל פי חמישה מברזל.

 ארגז רוח מאלומיניום ניתן להזמנה במגוון סגנונות, עיצובים וצבעים כמו דמוי עץ, ציפוי לבן ועוד. הארגזים מורכבים בקצוות גגות הרעפים ומטרתם לעצור את תנועת הרוח ובכך להגן על גג הרעפים.

צריכים ארגז רוח מאלומיניום? אנחנו לשירותכם!

הצטרפו גם אתם היום למאות לקוחות מרוצים של חברת “גג חדש” ותיהנו מארגזי רוח באיכות עבודה גבוהה, מקצועיות, מחירים ושירות ללא תחרות!

לקוחות מספרים

“הצוות עבד יפה ובצורה נקיה ומקצועית. התאום איתנו היה מושלם.

  היחסים איתם מצוייינים ונשארנו חברים עד היום. ממליץ לך בחום”

– ד”ר אבישי, רעננה

תודה רבה על העבודה היפה הזאת.. עבודה נפלאה!!

הבית פשוט נראה אחרת.. מדהים! מדהים! מדהים! יישר כח גדול

העבודות שלנו:

ציפוי ארגז רוח וקיר מאלומיניום חום
ציפוי ארגז רוח וקיר מאלומיניום חום קרם

למה צריך ארגז רוח?

גג הרעפים הוא ככל הנראה סוג הגג הנפוץ והפופולארי ביותר בכל מה שנוגע לבתים פרטיים וצמודי קרקע בעולם כולו. ולא בכדי – גג הרעפים הוא פתרון איכותי ומודולארי במיוחד של בידוד מפני חום וקור, פתרון אסתטי ברמה הגבוהה ביותר, וסוג גג שאותו קל יחסית להקים וקל עוד יותר לתקן תקלה נקודתית כזו או אחרת בו.

עם זאת, גג הרעפים דורש את המעטפת האיכותית ביותר תחתיו ומסביבו – ובמקרה זה אנחנו מדברים על ארגזי רוח. ארגז רוח הוא התקן שתפקידו להגן על שוליו התחתונים של גג הרעפים מפני רוח שתזיק להם, מה שיזיק לגג כולו. ארגזי הרוח מהווים למעשה מעין מחסום מתכתי עבור חלקו התחתון של הגג, אך כיום הם הרבה יותר מכך – הם מאפיין אסתטי בולט ואיכותי של הבית שלנו כולו.

פתרונות איכותיים של ארגזי רוח​

ארגזי רוח מאלומיניום – השירות של גג חדש מיישם הלכה למעשה את התפיסה הרווחת כיום, לפיה ארגז הרוח האיכותי ביותר אותו ניתן לתכנן ולהקים בגגי רעפים מודרניים הוא ארגז רוח עשוי אלומיניום. האלומיניום היא מתכת חזקה, קלה לעיבוד וריקוע, קלה לניקיון ותחזוקה ובעיקר אסתטית ביותר שאינה מחלידה – וכך היא מהווה את הפתרון האולטימטיבי עבור ארגזי רוח לגג הרעפים בבית שלכם, דרך השירות האיכותי של גג חדש.

ארגזי רוח מעוצבים – כאמור, ארגז רוח הוא לא רק מרכיב פרקטי מהותי אלא גם ובעיקר מרכיב אסתטי ברמה הגבוהה ביותר, אם מעצבים אותו נכון. מה שנשאר לכם לעשות, ובכן, הוא לעצב אותו נכון – עם השירות של גג חדש תוכלו לעצב את ארגזי הרוח הדקורטיביים והאיכותיים ביותר עבור גג הרעפים בבית שלכם, מבלי לוותר על איכותי ועמידותם לאורך זמן.

הרשמו עכשיו לקבלת שיחה​

בואו נדבר!

052-5999471