ארגזי רוח מעוצבים

גגות רעפים היו מאז ומתמיד הפייבוריטים של האזרח הישראלי, שותפים קבועים לבתים פרטיים ודו-משפחתיים רבים בזכות מראם המצודד. הפופולאריות שלהם נובעת בזכות המראה האירופאי, השיפוע המעניין והצבע האדמדם הנושק למבנה הבוהק בלובנו. אך כדי להשלים את המראה הזה, דרוש לו עוד טאץ’ אחרון של גימור – הוספת ארגזי רוח מעוצבים.

הוספתם של ארגזי רוח מעוצבים משרתת מספר מטרות בו זמנית:

1. צירת קו גימור מעודן ואסתטי במפגש בין הגג לקיר

2. הגנה ושמירה על יציבות הרעפים

3. הסתרת צינורות מרזבים העוברים לאורך שולי הגג

ארגזי רוח מעוצבים

ארגזי רוח מעוצבים – חבריהם הטובים של גגות הרעפים

כאמור, השימוש ברעפים בישראל נובע בעיקר מסיבות אסתטיות, ולכן רק מתבקש לשדך להם הגנה וגימור מסוגננים, שידגישו את מעלותיהם הוויזואליות, וזאת בדמות ארגזי רוח מעוצבים.

אלמנט זה נולד אומנם מתוך צורך מבני, ולא ויזואלי, בוני גגות רעפים נדרשו ליצור מחסום לרוח המגיעה מלמטה ופוגעת בשולי הגג, וזאת על מנת שזו לא תרים ותעקור את הרעפים התחתונים ממקומם, וכך תיצור אפקט דומינו שיפגע ביציבות כלל רעפי הגג. הפתרון בא בדמות ארגזי רוח, מעין פס קופסתי הנועד לליווי שולי הגג כמחסום.

על אף שמטרתם המקורית היתה פונקציונלית, עד מהרה החלה ההבנה כי ניתן לנצל אביזרים אלו גם בעבור שיפור מראה המבנה. הארגזי רוח חלולים, ולכן ניתן להעביר מבעדם מרזבים וצינורות במקרה הצורך. כמו כן, מעט חשיבה אודות המראה והמבנה שלהם והתאמתו לגג או ליתרת המבנה, הולידו ארגזי רוח מעוצבים – יפים יותר, ובמגוון עיצובים וצבעים.

בניית ארגזי רוח מעוצבים

ארגזים מעוצבים של חברת גג חדש

בונים גג חדש? אל תוותרו על קו הגימור הסופי להגנה מושלמת ולהדגשת שולי הגג. חברת גג חדש מתקינה ארגזים מעוצבים בעיצובים ובצבעים שונים לפי בקשת הלקוח, וכן מספקת שירותי ציפוי ארגזי רוח באלומיניום.

ארגזי הרוח המעוצבים שלנו בנויים מאלומיניום לשיפור עמידותם בפני פגעי הטבע ומזג האוויר, אך ללא המראה המתכתי – זאת הודות לצביעה איכותית (במבחר גוונים לבחירה) המשנה את מראה האלומיניום מקצה אל קצה, ויוצרת המשכיות ויזואלית עם צבע הקיר או הגג. ישנה גם אופציה מבוקשת ואטרקטיבית להתקנת ארגזי רוח מעוצבים מאלומיניום במראה דמוי עץ, היוצר השלמה יפה והולמת למראה הרעפים האדמדם והמסורתי, האהוב כל כך.