ציפוי ארגזי רוח - יתרונות

ארגזי רוח הם למעשה השוליים הממוקמים בקצה התחתון של גגות הרעפים, והם מהווים תוספת עיצובית נאה למראה הגג באופן ספציפי ולמבנה באופן כללי. בנוסף לכך, מחזיקים ארגזי הרוח בפונקציה פרקטית, שכן הם מספקים לגג הרעפים הגנה וחוזק. ארגזי הרוח מהווים בין היתר מחסום בפני רוחות חזקות שעשויות לפגוע ברעפים התחתונים, הם מסתירים את המרזבים, יוצרים מרווח בין קצה הקיר לקצה הגג ועוד.

רבים מהדיירים המתגוררים במבנים עם גגות רעפים לא נותנים על כך את הדעת, אבל ארגזי הרוח, המגנים בעוז (רוח) על חלקים חשובים במבנה, זקוקים אף הם להגנה. בדיוק כאן נכנס לתמונה הנושא החשוב של ציפוי ארגזי רוח.
ציפוי ארגזי רוח

היתרונות של ציפוי ארגזי רוח באלומיניום

חידוש במקום החלפה – במקום להחליף את כל הארגז שסובל מנזקים פיזיים וכבר לא ממלא את תפקידו כראוי, ניתן פשוט לשדרג את הארגז הקיים בעזרת ציפוי איכותי, המאפשר להאריך את תוחלת החיים של הארגז בשנים רבות.

עמידות מרבית בפני לחות ורטיבות – ישנם לא מעט ארגזי רוח מעץ, שאמנם נראים מצוין, אך לא ניחנים בעמידות גבוהה במיוחד בפני לחות ורטיבות. בעזרת ציפוי ייעודי ניתן להקנות לארגזים את העמידות הרצויה. רבים לא יודעים זאת, אך למרות שמדובר בסופו של דבר במתכת, האלומיניום הוא חומר שלא מעלה חלודה.

הגנה מפני מזיקים – בניגוד לעץ טבעי, האלומיניום עמיד לחלוטין בפני נזקי מזיקים מכל הסוגים

שדרוג של העיצוב – כיום ניתן לבחור ציפויי אלומיניום דמויי עץ, המשתלבים נהדר בגגות רעפים מבחינה עיצובית.

גגות
ציפוי גג חדש

ציפוי ארגזי רוח זו עבודה למומחים בלבד

חברת גג חדש מספקת מגוון פתרונות הקשורים בתחזוקת הבית, כבר קרוב לשני עשורים. בין היתר עוסקת החברה בבניית דקים מעץ ופרגולות מעץ ואלומיניום, התקנת מרזבים מאלומיניום, סגירת מרפסות, החלפת גגות אסבסט, התקנת ארגזי רוח מעוצבים וכמובן שגם ציפוי ארגזי רוח.