תיקון גגות בגדרה

אם החלטתם להקים את בית החלומות החדש שלכם, כדאי שתדעו שהגג שתבחרו יקבע את רוב העיצוב כשמביטים עליו מבחוץ. 

כיום נפוצה בנייה מודרנית בהם הגג שטוח אך הבנייה הציורית של גגות רעפים תמיד נותנת מראה מיוחד ויוצא מן הכלל. יחד עם זאת לגגות רעפים יש יתרון כשיורד שלג אך חסרון בכל מה שקשור לאטימות.

 רעפים הם חומר רגיש יחסית, יכול להישבר בסופות ברד או להינזק וכך הגג לא יהיה אטום. גג טוב הוא לא רק גג מעוצב אלא גג שלא מצריך תיקון, כאשר תיקון גגות רעפים הוא תהליך שכל אחד שי ברשותו גג כזה יצטרך להכיר ולעבור לפחות פעם אחת.

אלו תיקונים אפשר לבצע בגגות?

• גגות רעפים רגישים מאוד ואמנם רעף הוא עשוי מחומרים יחסית איכותיים וחזקים אך עם זאת במשקל רב כמו למשל של דוד שמש או צלחת לוויין, הרעפים יכולים להישבר עם הזמן ולאבד מהיכולת שלהם לספק אטימות לבית כולו.

 תיקון גגות רעפים בדרך פשוטה והיעילה ביותר היא החלפה של הרעף לרעף אחר, תקין ושלם, כאשר התהליך הזה מבוצע מספר פעמים במהלך חייו של גג ממוצע והוא הכרחי לשמירה על אטימות ונראות מושלמת.

• גגות רעפים הם לא מהנפוצים בארץ אך בעוד כמה שנים סביר להניח שיהיו הרבה יותר נפוצים מגגות אסבסט, שכבר הזהירו מפניהם מספר רב של פעמים ואנשים רבים מחליפים אותם בגגות אחרים.

 לעתים תיקון גגות רעפים מתבצע בצורה הכי טובה כאשר מחליפים את הגג כולו ואז הבעיה כלל לא קיימת, כמו למשל במקרים של אסבסט שמסוכן מאוד לבריאות. האסבסט הוא חומר שנכנס למערכת הנשימה ויכול להזיק לגוף האדם מאוד ואף להגיע למוות, על אף יכולות עמידות שלו בפני אש ויכולות בידוד מעולות.

 

תיקון גגות רק אצל מקצוענים

גג חדש מספקים פתרונות ושדרוגים לגג שלכם בדרכים הכי מתקדמות וחדשניות שיש. השירות שלנו כולל החלפת רעפים, תיקון גגות, סגירת מרפסות ועוד.

 החברה מתמחה גם בגגות אסבסט ובנייה של גגות מכל הסוגים. אם גם אתם תוהים כיצד אפשר לתקן את הגג שלכם או לשדרג אותו, גג חדש הוא המקום עבורכם. נשמח לסייע לכם בכל בעיה ושאלה על הצד הטוב ביותר עם שנות ניסיון רבות ועבודה מהימנה.