תיקון גגות בהרצליה

הגג שנמצא מעל הראש שלכם בכל רגע שאתם בבית שומר עליכם יותר ממה שנדמה לכם. הוא לא רק מה שתוחם את החלק העליון של הבית מכיפת השמיים נגד גשמים ומפגעי מזג אוויר, הוא גם מבודד את הבית מבחינה תרמית ומהווה חלק עיקרי בעיצוב הבית כולו.

 גגות רעפים הם מהגגות המעוצבים ביותר אך גם מהרגישים ביותר שדורשים תחזוקה שוטפת ומלאה לאורך כל שנות חייהם. החלפת הרעפים לעתים בלתי נמנעת, גם כאשר יש צורך באטימת הגג מחדש וגם כאשר עבר זמן רב מאז החלפתם והם כבר בלויים או שבורים למחצה.

 תיקון גגות רעפים חייב להתבצע על ידי צוות מקצועי ומוסמך וכל ניסיון לבצע את הפעולה עצמאית מסוכנת מאוד לא רק בגלל העבודה בגובה אלא בגלל הידע שצריך בשימוש נכון בחומרים למען אטימות מלאה והדבקה נכונה של הרעפים.

 

מה עושים במקרים של צואה של יונים מוגברת בגגות אלו?

• צואה של יונים שמצטברת על הגג יכולה להזיק ממספר סיבות. ראשית, זהו פגע אסתטי בעייתי שחבל שיקלקל את כל העיצוב והיופי שבגג ואמנם אין דרך למנוע את הבעיה לחלוטין וגם לנקות את הגג אחת לשבוע זה לא פתרון פרקטי, עם זאת ניקיון תקופתי ימנע גם את החלפת הרעפים כשהדבר יתבקש וישמור על בריאות והיגיינת המקום.

• כשיש לכלוך מסוג זה על הגג חשוב לא רק לנקות את הגג במים וחומרי ניקוי אלא גם לחטא היטב את המקום. מדובר על לשלשת שיכולה להיות מלווה בחיידקים וזיהומים ואם כבר אנו מחליטים לנקות ביסודיות את הגג, חשוב לחטא עם חומרים מתאימים את הרעפים.

ניקוי ותיקון גגות מתי שרק תרצו

גג חדש מספקים פתרונות ושדרוגים לגג שלכם בדרכים הכי מתקדמות וחדשניות שיש. השירות שלנו כולל החלפת רעפים, תיקון גגות, סגירת מרפסות ועוד.

 החברה מתמחה גם בגגות אסבסט ובנייה של גגות מכל הסוגים. אם גם אתם תוהים כיצד אפשר לתקן את הגג שלכם או לשדרג אותו, גג חדש הוא המקום עבורכם. נשמח לסייע לכם בכל בעיה ושאלה על הצד הטוב ביותר עם שנות ניסיון רבות ועבודה מהימנה.