תיקון גגות בחדרה

גג יכול להקנות חזית מדהימה לבית והעיצוב שלו נותן מגוון רחב של אפשרויות. גגות רעפים הם מהגגות היפים ביותר שנותנים מראה ציורי ומיוחד שלא ניתן לראות ברוב הבניות החדשות שמתבצעות כל רגע במדינת ישראל. עם את, תיקון גגות רעפים היא שלב שכל אחד יעבור כיוון שהרעפים שבירים וכל בעיה הכי קטנה באטימות שלהם יכולה לפגוע בדיירי הבית בעיקר בעונות גשומות שיוצרות רטיבות לא נעימה ונזק לרכוש.

 

• תיקון גגות לא פוסח על אף אחת מערי ישאל ולא רק אלה שבצפון הארץ שבעונת החורף סובלים מגשמי זלעפות ואפילו שלג שמגיע בעקבות סופות, אלא גם אזורים יותר מרכזיים כמו חדרה, נתניה ועמק חפר.

 כשיש בעיה בגג חשוב לפתור את הבעיה במהירות כיוון שמפגע זה משאיר את הבית כולו חשוף למפגעי מזג אוויר, כניסה של חיות כמו עורבים וציפורים, מזיקים ועוד. במידה ויש דליפה קטנה שמספיקה לכניסת מים הנזק שנמשך יכול להיות משמעותי יותר בהמשך.

• ראשית, אנחנו בגג חדש שולחים צוות שיבדוק את הגג ויראה בדיוק מה הבעיה. לאחר בדיקה יסודית הצוות יחליט מה בדיוק הבעיה ומהי הדרך היעילה ביותר לטיפול. בדרך כלל יש צורך לאטום את הגג מחדש מה שמתבצע באמצעות חומרים איכותיים בלבד שמשיגים איטום מוחלט וכמובן תיקון של הרעפים בידה וחלק נשברו או ניזוקו.

 

• את כל עניין בדיקות הגג ותיקון גגות כדאי לבצע מבעוד מועד ולא רק כשמתחילה תקופת הגשמים. בעונת החורף כל האנשים נזכרים בבעיות שיש להם כיוון שלא ביצעו בדיקה מוקדמת ויכול להיות שייקח זמן רב יותר עד שיגיע צוות מטפל, לכן כדי לא להיתפס לא מוכנים כדאי שתתכוננו מראש ותבצעו בדיקה מוקדמת.

 

תיקון גגות מהיר ומקצועי אצלנו בגג חדש

גג חדש מספקים פתרונות ושדרוגים לגג שלכם בדרכים הכי מתקדמות וחדשניות שיש. השירות שלנו כולל החלפת רעפים, תיקון גגות, סגירת מרפסות ועוד.

 החברה מתמחה גם בגגות אסבסט ובנייה של גגות מכל הסוגים. אם גם אתם תוהים כיצד אפשר לתקן את הגג שלכם או לשדרג אותו, גג חדש הוא המקום עבורכם. נשמח לסייע לכם בכל בעיה ושאלה על הצד הטוב ביותר עם שנות ניסיון רבות ועבודה מהימנה.