תיקון גגות בנתניה

גגות רעפים תמיד היו סמל לבית ציורי ומרשים כאשר גם גגות רעפים בסגנון פירמידה וגם גגות מותניים ניתן למצוא בשפע במדינת ישראל.

 עם זאת, גגות רעפים עלולים להיפגע מאוד בעיקר כאשר מונחים עליהם פריטים כבדים כמו צלחות לוויין או דודי שמש וגם הקרבה לים לא תורמת לאיכותם למשך שנים.

 אם אתם שמים לב לרטיבות בגג, אם אתם שמים לב שהבידוד בעליית הגג וגם בכול הבית לוקה בחסר, כדאי שתדעו שיש צורך לפחות בבדיקה מקיפה של הגג ויכול להיות שגם תיקון גגות היא לא מילה גסה. אנחנו בגג חדש נשמח לבדוק ולתקן את הגג שלכם על הצד הטוב ביותר במחירים הוגנים ובמקצועיות עתירת ניסיון.

 

כיצד אפשר לתקן את הגג?

• תיקון גגות רעפים או גגות אסבסט חייב להתבצע על די מקצוענים זוהי לא עבודה לכל אחד ולא רק שתיקון ללא ניסיון יכול לפגוע בתהליך ולעשות אותו רק בצורה חלקית ורשלנית, הוא עלול להיות מסוכן. אפילו שמדובר בהחלפת גג גדול וההוצאה יכולה להיות לא מתאימה באותה תקופה, היא הכרחית כדי שהבית שלכם יהיה מוכן בעיקר לקראת תקופת החורף.

• כשיש רעפים שבורים אין מנוס מהחלפתם. ההחלפה נעשית במקצועיות כאשר מתחת לרעפים חובה לאטום את שטח הגג היטב. האטימה יכולה להיעשות על ידי זיפות או על ידי רצועות, כשגם פעולות אלו חייבות להתבצע על ידי צוות מיומן ומנוסה. כל פגם קטן עלול לפגוע בבידוד התרמי או באטימות מפני גשם וגם הנחת הרעפים חייבת להיות לפי התקנים כך שלא יפלו או יישברו בקלות.

 

תיקון רעפים זה אנחנו

גג חדש מספקים פתרונות ושדרוגים לגג שלכם בדרכים הכי מתקדמות וחדשניות שיש. השירות שלנו כולל החלפת רעפים, תיקון גגות, סגירת מרפסות ועוד.

 החברה מתמחה גם בגגות אסבסט ובנייה של גגות מכל הסוגים. אם גם אתם תוהים כיצד אפשר לתקן את הגג שלכם או לשדרג אותו, גג חדש הוא המקום עבורכם. נשמח לסייע לכם בכל בעיה ושאלה על הצד הטוב ביותר עם שנות ניסיון רבות ועבודה מהימנה.