תיקון גגות ברחובות

גגות רעפים יוצרים מראה שהרבה רוצים לאמץ, מראה ציורי שמתאים לכמה סגנונות כאשר הרעפים נותנים ייחודיות שאין להרבה מבנים בעקבות שינוי בבנייה המודרנית. 

עם זאת, יש כמה דברים שצריך לדעת לפני שמחליטים על הקמת גג רעפים בבית החדש, על דרך התחזוקה שלהם ועל אפשרויות התיקון שלהם. מתחת לכל שכבת רעפים חייבת להיות שכבה מבודדת ואטומה שבדרך כלל נעשית על ידי זיפות או על ידי יריעות מיוחדות וכשמופרת האטימות הגג והבית כולו עלולים לסבול מנזילות ותיקון גגות הוא הדבר המתבקש ההכרחי.

אילו תיקונים יש לעשות בגגות רעפים?

• גגות רעפים אמנם חזקים ועמידים ומונחים היטב בצורה מסודרת על הגג אך בכל זאת תיקון גגות רעפים חייב להתבצע אם חלק מהם נשברים. בגלל צורתם של הרעפים יכול להיות שהם ישברו כתוצאה מרוח חזקה, מפגעי מזג אוויר כמו גשם כבד או ברד, או משקל כבד שמונח עליהם כמו צלחת לוויין או דוד שמש. ברגע שרעף אחד נשבר הוא יכול לפגוע ברעפים אחרים ולכן החלפתו היא בלתי נמנעת.

• במקרים רבים יש צורך לבצע בדיקה מקיפה של הרעפים כדי לוודא שהם עדיין מתפקדים כראוי ולא שחוקים ובלויים. במקרים רבים כאשר מדובר על עשרות שים ללא החלפה בעיקר בבתים ישנים, החיסרון לא מורגש כיוון שהוא משתנה לאורך זמן אך הגג כבר לא מבודד היטב והרעפים כלל לא מגנים על תקרת הבית. לנו בגג חדש יש צוותים שיכולים להגיע עד לביתכם כדי לבצע בדיקה מקיפה ולדאוג שהגג אדום ומבודד. גגות איכותיים יכולים לבודד גם בצורה אקוסטית נגד רעשים מה שיכול לתרום המון למקומות רועשים.

 

בדיקה ותיקון גגות רעפים עם שנים של ניסיון

גג חדש מספקים פתרונות ושדרוגים לגג שלכם בדרכים הכי מתקדמות וחדשניות שיש. השירות שלנו כולל החלפת רעפים, תיקון גגות, סגירת מרפסות ועוד. החברה מתמחה גם בגגות אסבסט ובנייה של גגות מכל הסוגים. אם גם אתם תוהים כיצד אפשר לתקן את הגג שלכם או לשדרג אותו, גג חדש הוא המקום עבורכם. נשמח לסייע לכם בכל בעיה ושאלה על הצד הטוב ביותר עם שנות ניסיון רבות ועבודה מהימנה.