תיקון גגות ברעננה

תיקון גגות רעפים וגגות רגילים הם עבודה למקצוענים בלבד. התיקון יכול להימשך כמה שעות והאורך והעלות שלו נקבעת לפי הנזק שיש ושטח הגג. עם זאת, ישנם גגות ישנים מאוד או שהפגמים שבהם מאוד בעייתיים כך שמומלצת החלפת הגג כולו ואי אפשר לתקן את הגג נקודתית.

 גגות רעפים שניזוקו ניתן לתקן על ידי החלפת הרעפים, כמו גם חיזוק האיטום שלהם על ידי יריעות או זיפות מחדש. לעומת זאת, גגות בהם נפער חור או גגות שהיסודות שלהם כבר לא חזקים או שהחומר שממנו מורכב הגג לא בטיחותי ומיושן, יש צורך בהחלפת כל הגג ואף בנייה שלו מחדש.

כיצד מתקנים גגות רעפים מריקבון או חורים?

• גגות רעפים יכולים לצבור ריקבון ולכלוך עם הזמן מה שלא רק פוגם בבריאות של יושבי הבית ובמזיקים שיכולים להגיע אלא גם בנראות שלו מבפנים ומבחוץ.

 הדבר הראשון שצריך לעשות לפני החלפה של הרעפים היא ניקוי של הרעפים בצורה יסודית כולל חיטוי שלהם בחומרים מתאימים. הריקבון יכול לרדת אלא אם מדובר בריקבון שכבר התייבש במשך שנים מהשמש הקופחת ואז החלפה של הרעפים הפגומים היא האפשרות היחידה.

• רעפים שיש בהם חורים חייבים להיות מוחלפים. אפשר לנסות לסתום את החורים על ידי חומרי איטום אך זה תלוי בגודל החור ובמיקום שלו. רעפים שנמצאים באמצע הגג או שהאזור מחורר לחלוטין דורש החלפה מיידית שלהם כדי שמים לא יחדרו בעת גשמים.

 

החלפת רעפים ותיקון גגות במחירים הוגנים לכל כיס

גג חדש מספקים פתרונות ושדרוגים לגג שלכם בדרכים הכי מתקדמות וחדשניות שיש. השירות שלנו כולל החלפת רעפים, תיקון גגות רעפים, סגירת מרפסות ועוד. 

החברה מתמחה גם בגגות אסבסט ובנייה של גגות מכל הסוגים. אם גם אתם תוהים כיצד אפשר לתקן את הגג שלכם או לשדרג אותו, גג חדש הוא המקום עבורכם. נשמח לסייע לכם בכל בעיה ושאלה על הצד הטוב ביותר עם שנות ניסיון רבות ועבודה מהימנה.