תיקון גגות רעפים

כל מי שמתגורר בבית אשר לו גג רעפים יודע, שהחורף עלול להוות את עקב האכילס שלו. זאת משום שמדובר בסוג כזה של קירוי, שנוטה לסבול מתופעות כגון איטום לקוי, שברים, סדקים, נפילת רעפים וכד’.

 הדבר פחות מפריע בקיץ שכן מדובר בעונה יבשה ונטולת גשמים, אולם אם לא מאתרים את הבעיות בזמן החורף יכול להגיע, ואז אתם, כדיירי הבית, תסבלו מאוד מחדירת מים לבית שיכולה לגרום לא רק להצפה אלא גם למפגעי רטיבות שיגרמו לנזק עתידי רב.

 מכל הסיבות הללו מומלץ מאוד להזמין חברה המתמחה בביצוע תיקון גגות רעפים כבר בעונת הקיץ, על מנת לבצע בדיקת תקינות ולמנוע את התרחשותן של התופעות שצוינו לעיל ושל תופעות אחרות.

תיקון גגות רעפים
גג רעפים
תיקון גג רעפים עם מנוף

שירותי תיקון גגות רעפים בגג חדש

תיקון גגות רעפים ובדיקתם

החברה מתמחה בביצוע תיקון גגות, תשלח צוות מומחים בתחום אשר יבצע בדיקה יסודית של הגג ויאתר נזקים ובעיות, אם יש כאלה. במידה שהצוות אכן יאתר בעיות כגון רעפים שבורים או חסרים, איטום לקוי ועוד, הוא יבצע תיקון באמצעות חומרים איכותיים וידאג לכך שגשמים לא יוכלו לחדור אל תוך הבית פנימה. בדיוק כמו שלפני הזמנת בעלי מקצוע חשוב לוודא שמדובר באיש מקצוע מוסמך עם תעודות, הרי שלאחר ביצוע התיקון חשוב לבקש מבעל המקצוע תעודת אחריות על העבודה שביצע. זאת על מנת שאם בכל זאת כשיגיע החורף תגלו שהעבודה שביצע לא בוצעה כמו שצריך, תוכלו ליצור עמו קשר ולהזמינו על מנת שיבצע תיקון נוסף ויוודא שהפעם אין חדירה של מים לתוך המבנה.

נתקעתם? אפשר גם בחורף

כאמור לעיל, מומלץ מאוד להזמין בעל מקצוע מומחה בתיקון גגות רעפים עוד לפני בוא החורף, על מנת שביתכם יהיה מוכן לחורף ושלא תיאלצו לסבול מהצפות או מנזקי רטיבות אחרים. למרות זאת, גם אם לא עשיתם את זה תוכלו כמובן להזמין שירותי גם כשהגשם יורד והמים מטפטפים על ראשיכם, רק קחו בחשבון שאז ההיענות יכולה לקחת יותר זמן. זאת משום שתמיד ישנם אלה שמחכים לרגע האחרון, ולכן בחורף אנשי המקצוע בתחום פחות זמינים להגעה מיידית. למרות זאת אל תהססו ופנו לקבלת שירות, אחרת תצטרכו לסבול כל החורף מטפטופים, מהצפות ומנזקים נוספים.

לשירותכם

גג חדש מתמחה בביצוע תיקון גגות רעפים על ידי בעל מקצוע מוסמך. העבודה כוללת איתור מדויק של כל בעיה ותקלה, ואת פתרונה על הצד הטוב ביותר. צוות החברה עושה שימוש בחומרים המתקדמים והאיכותיים ביותר הקיימים בשוק, ומבצע בדיקות לאחר תיקון על מנת להבטיח שכל התיקונים של גגות הרעפים מבוצעים כמו שצריך ושאתם לא תסבלו מנזילות. העבודות מתבצעות באחריות מלאה ואנחנו כאן לרשותכם בכל שאלה ובעיה.